Organizacja Pożytku Publicznego

PIT Online rozliczysz dzięki Instytutowi Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

 

Aktualności

30.12.2022

Szamocin

Miło nam podzielić się i pochwalić informacją, którą zamieściło w mediach Starostwo Powiatowe w Chodzieży, a którą pozwolę sobie zacytować w całości:

"Koniec roku to czas podsumowań, mimo trudności, których doświadczaliśmy w tym roku potrafiliśmy jednoczyć się i wspólnie nieść dobro. Najlepszym dowodem na to jest zakończony remont dachu w budynku dawnego domu dziecka w Szamocinie, w którym od kwietnia przebywają dzieci z ogarniętej wojną Ukrainy.

Dziękujemy Fundacji Castorama, Fundacji Leroy Merlim Polska, Fundacji Nasz Śląśsk im. gen. Jerzego Ziętka oraz Fundacji Ukryte MArzenia. Fundacje połączyły siły i przekazały środki niezbędne do realizacji remontu dachu. Dodatkowe wsparcie poprzez organizację zbiórki okazał Michał Szejner i hojni, anomimowi darczyńcy.

Remont nie byłby możliwy bez zaangażowania Arkadiusza Dubert, który od początku czuwał nad jego organizacją.

Miarą naszego człowieczeństwa jest gotowość niesienia pomocy. To wrązliwość na krzywdę i cierpinia drugiego człowieka czyni nas istotami ludzkimi."

Ja pozwolę sobie dodać, że wsparliśmy dodatkowo ten dom budując plac zabaw i wyposażając w inne, niezbędne sprzęty. Efekty zaangażowania Michała były imponujące. 

Wróć
Przekaż 1% podatku