Organizacja Pożytku Publicznego

PIT Online rozliczysz dzięki Instytutowi Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

 

Aktualności

12.11.2017

To zrobiliśmy ostatnio

Dzięki naszym sympatykom, którzy nam zaufali i przekazali 1 % swojego podatku mogliśmy pomóc:

11-letnia Natalka z Będzina choruje na Zespół Retta i padaczkę lekooporną. Jest dzieckiem wymagającym stałej opieki, bo nie chodzi i nie mówi. Z powodu swojego stanu zdrowia nie uczęszcza do szkoły. Wymaga systematycznej rehabilitacji ruchowej ze względu na skoliozę i przykurcze w nóżkach. Potrzebny jest specjalistyczny sprzęt, lekarstwa, pieluchy.

Mały Kubuś z Bytomia napisał: Dzień po dniu zanikają mi mięśnie. Stają się coraz słabsze, aby w końcu zniknąć całkowicie. Tak właśnie działa dystrofia mięśniowa Duchanne'a. Chciałbym być choć trochę niezależny. Abym jednak mógł to zrobić potrzebny mi jest dobry, lekki, aktywny wózek. Pomogliśmy w zakupie wózka.
Kasia z Będzina ma 1,5 roku. Cierpi na dysplazję diastroficzną. Ma skrócone kończyny, zniekształcone rączki. Palce Kasi są nieruchome, trudno jej uchwycić zabawkę czy butelkę z piciem. Kasia będzie operowana po raz kolejny, a na to potrzebne są pieniądze.

Cieszymy się, że dzięki Wam, nasi drodzy Darczyńcy mogliśmy choć trochę pomóc - sfinansować rehabilitację Natalki, Kubusiowi dołożyć do wymarzonego wózka, Kasi pomóc w zbieraniu pieniędzy na operację.

Wróć
Przekaż 1% podatku