Organizacja Pożytku Publicznego

PIT Online rozliczysz dzięki Instytutowi Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

 

Aktualności

18.02.2016

Pomagamy..

Robert... Najpierw była walka o życie przy jego narodzinach, potem okazało się, że cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Przeszedł operację serca, przepuklin, oczu, nóg.  Nie poddaje się jednak. Od urodzenia jest intensywnie rehabilitowany, robi postępy w rozwoju. Celem jest uzyskanie jak najlepszej sprawności motorycznej i manipulacyjnej. Ojciec na rencie, drugi syn leczony farmakologicznie, mama nie może podjąć pracy. Rodziny nie stać na samodzielne pokrycie kosztów leczenia Roberta. Będziemy finansować jego rehabilitację przez najbliższe pół roku.

Kuba... Urodził się zdrowy. Kiedy miał 5 lat uległ wypadkowi. Leżał w śpiączce, podłączony do respiratora. Miał obrzęk mózgu, niedowład 4-kończynowy, piękniętą miednicę, złamane udo, stłuczone płuca, afazję. Dzisiaj wraca do zdrowia, chodzi do szkoły, niestety niektóre z doznanych urazów utrzymują się do teraz. Potrzebna jest dalsza rehabilitacja. Będziemy finansować jego rehabilitację przez najbliższe pół roku.

Natalia..... Niespełna roczna dziewczynka. Urodziła się bez 2/3 ramienia, przedramienia i dłoni. Na dodatek z ubytkiem w komorze międzyprzedsionkowej. Trzeba jej pomóc. Każda złotówka, która zostanie przekazana z odpisu 1 % podatku ze wskazaniem "Dla Natalii" wspomoże jej leczenie. Pomagajmy!!

Bartosz..... ma 4,5 roku. Choruje na mózgowe porażenia dziecięce z niedowładem czterokończynowy, padaczkę lekooporną, wodogłowie pokrwotoczne, ma zaimplantowaną zastawkę komorowo-otrzewnową. Ma brata bliźniaka, także niepełnosprawnego. w rehabilitacji Bartka bardzo potrzebny jest Innowalk - sprzęt, który umożliwia pionizowanie i naukę kroczenia, a w dalszej konsekwencji stopniowe przemieszczanie. Koszt takiego sprzętu to 119.000,- zł. Bartosz jest podopiecznym Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą". Ponieważ liczy się każdy grosz, wspomożemy przekazując 2.000,- zł.

Wróć
Przekaż 1% podatku